Gün 33: Doğayı En Çok Seven Honda Servisi (Yazeks)


* Elmadağ’daki Honda bayi ve servisi Yazeks‘ten Emrah Gök, projeyi başından beri destekliyor ve firmasının da burada yeralmasını istiyordu. Nazik davetini kıramadım ve zaten belli periyotlarda arabamın bakımını yaptırdığım firmanın yolunu tuttum.
Tüm çalışanlar çok sıcak karşıladılar. Firma müdürü dahil herkesle tanıştım. Aracımı bir müşteri olarak teslim ettiğimde de her seferinde aynı yakın ilgiyi buldum.Bu arada arabayı ilk aldığımda Emrah Bey, plakanın özel olup olmadığını sormuştu. Arabayı bir bir gün satmaya niyetlenirsem haber vermemi söylemişti (EG plaka sebebiyle). İyi servis sayesinde uzun yıllar yeni gibi kaldığından yakın zamanda öyle bir planım yok elbette 🙂

Bir de Tish-o’dan yaptırdıkları tişörtlerin arkasında da kendi adlarını taşıyan plakalar var.Emrah Bey, 2011 model araçların bulunduğu galeri kısmını da gezdirdi. Neyseki Honda Civic henüz kasa yenilemiyormuş; sadece birkaç makyaj varmış. Motorsiklet satışına girseler de bir de Honda Shadow müşterileri olsam 🙂

Yazeks Hakkında:
Deneyimli kadrolarımız, 0 ve ikinci el araç satışı ve alımında güven öncelikli ilkemizle, satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyetini ön planda tutar.
Servis departmanımız, bölümlerinde deneyimli uzman ekiplerle aracınızın en kısa zamanda bakım, hasar yada arıza tespiti ile bilgilendirilmenizi ve teslimatın en kısa zamanda yapılması için hizmet vermektedir.
Müşteri memnuniyetiyle tanınmayı, servis kalitesiyle fark yaratmayı ve uyumlu çalışanlarıyla beraber ismini daha da çok duyurmayı hedeflemiştir.
http://www.yazeksotomotiv.com.tr/

Erdem Genç Hakkında:
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Anadolu Üniversitesi AÖF Halkla İlişkiler bölümlerini bitirdi. İlkokulda Çevre, ortaokulda 8-D Postası adlı okul gazetelerinin editörlüğünü ve yazarlığını yaptı. Lise yıllarında yasal izinlerini almayı unutarak çıkardığı Metal Monster adlı rock müzik dergisi yüzünden hakkında dava açıldı. Bu sırada Şebek ve Köprüaltı dergilerinde de yazmaya başladı. Daha sonra izinleri alınan dergi 2004′e kadar devam etti. Sonrasında kapanana kadar Dream Dergi’de yazdı. Şu an bloglarında ve Alternatif Süreç gazetesinde yazmaya devam etmektedir.

http://www.erdemgenc.com/ - http://www.m3.com.tr

* ErdemGenc.com'dan alıntıdır.